Fotograf, FilmMaker, Blogger

Fotografii a filmu se věnuji již více než 15 let. Z koníčku se postupem času stala práce a z nadšeného amatéra se za ta léta stal profesionální fotograf, režisér, kameraman, zvukař a střihač na volné noze. S rozvojem internetu mě začal zajímat také digitální marketing a sociální sítě. O všem, co mě baví, píšu pravidelně (snažím se) svůj Blog. Ačkoliv je pro mě focení a video již také prací, stále zůstává mým velkým koníčkem a proto neustále pracuji na své volné tvorbě, kterou prezentuji na Instagramu. Jsem přesvědčen, že člověk dokáže dobře dělat jen takovou práci, která ho baví a naplňuje.

Děkuji za návštěvu a třeba se potkáme při nějaké spolupráci…budu se těšit.

Lukáš Bíca Fotograf a Kameraman Praha

Nejnovější doporučení

Lukáš je skromný profík, o kterém během focení momentek nevíte. Dokonce i mého muže jeho uvolněný přístup donutil tvářit se přirozeně. Moc jsme si to užili, děkujeme!

Barbora Svrčinová

Bára z Nikolajky, Ilustrace a handlettering srdcem a hlavou proti zdi.


S Lukášem jsme spolupracovali několikrát a vždy to byla spolupráce na jedničku! Neuvěřitelně kvalitní a rychlé zpracování je u Lukáše standard. Fotografie a videa z jeho dílny měly na našich sociálních sítích vždy skvělou odezvu a perfektně se hodí i pro komerční prezentaci naší firmy. Lukáše bychom rozhodně každému doporučili a velice rádi s ním budeme v budoucnu spolupracovat znovu.

The Glitters

internetový obchod s kosmetikou


Jsme rádi, že jsme si vybrali pro naše video a fotky z veletrhu právě Lukáše. Spolupráce byla perfektní. Rychlá komunikace i zhotovení. Z výsledku jsme nadšeni. Pro další focení a tvorbu videa máme jasno.

Martin Hampl

majitel firmy Allan Martin, výrobce parfémů


Lukáš Bíca, Koněvova 2455/239, Praha 3, IČ: 07373805, zapsán v živnostenském rejstříku, neplátce DPH