Fotograf, FilmMaker, Blogger

Fotografii a filmu se věnuji již více než 15 let. Z koníčku se postupem času stala práce a z nadšeného amatéra se za ta léta stal profesionální fotograf, režisér, kameraman, zvukař a střihač na volné noze. S rozvojem internetu mě začal zajímat také digitální marketing a sociální sítě. O všem, co mě baví, píšu pravidelně (snažím se) svůj Blog. Ačkoliv je pro mě focení a video již také prací, stále zůstává mým velkým koníčkem a proto neustále pracuji na své volné tvorbě, kterou prezentuji na Instagramu. Jsem přesvědčen, že člověk dokáže dobře dělat jen takovou práci, která ho baví a naplňuje.

Děkuji za návštěvu a třeba se potkáme při nějaké spolupráci…budu se těšit.

Lukáš Bíca Fotograf a Kameraman Praha

Nejnovější doporučení

S Lukášem je výborná spolupráce. Stačí mu okrajově říci, jakou má člověk představu, a on to zvládne na výbornou. Video, které stvořil je krásné a i hudbu perfektně trefil. Takže vřele doporučuji, radost spolupracovat.

Tomáš Pitter

provozovatel módního e-shopu s exkluzivním oblečením UtopyStore.cz
Mockrát děkuji za vše. Video se nám všem moc líbí, i panu řediteli 🙂

Kristýna Horáková

Euro Jet Intercontinental Ltd.
S Lukášem byla opravdu radost spolupracovat! Za objektivem je nepochybně jeden z nejprofesionálnějších fotografů, které jsem kdy poznala. Je velmi ochotný a z fotek, které mi udělal, jsem nadšená. Kdykoli jsem měla nějakou žádost či prosbu, vždy mi vyhověl a pomohl. Určitě jeho služeb znovu využiji a doporučuji to i ostatním!

Tess Lojkásková

tanečnice pořadu Tvoje tvář má známý hlas, TV Nova
Jsme rádi, že jsme si vybrali pro naše video a fotky z veletrhu právě Lukáše. Spolupráce byla perfektní. Rychlá komunikace i zhotovení. Z výsledku jsme nadšeni. Pro další focení a tvorbu videa máme jasno.

Martin Hampl

majitel firmy, výrobce luxusních parfémů
S Lukášem jsme spolupracovali několikrát a vždy to byla spolupráce na jedničku! Neuvěřitelně kvalitní a rychlé zpracování je u Lukáše standard. Fotografie a videa z jeho dílny měly na našich sociálních sítích vždy skvělou odezvu a perfektně se hodí i pro komerční prezentaci naší firmy. Lukáše bychom rozhodně každému doporučili a velice rádi s ním budeme v budoucnu spolupracovat znovu.

The Glitters

internetový obchod s kosmetikou
S Lukem se fotí skvěle! Má hlavně cit pro fotku, což je u fotografa důležité. Je profesionální, přátelský a na nic si nehraje. Děkuji za příjemné focení! 🙂

Magdalena Kosorinová

modelka
Lukáš je skromný profík, o kterém během focení momentek nevíte. Dokonce i mého muže jeho uvolněný přístup donutil tvářit se přirozeně 😀 Moc jsme si to užili, děkujeme!

Barbora Svrčinová

Bára z Nikolajky, Ilustrátorka

Lukáš Bíca, Koněvova 2455/239, Praha 3, IČ: 07373805, zapsán v živnostenském rejstříku, neplátce DPH