Tvorba webových stránek

Potřebujete se prezentovat na internetu? Vytvořím pro vás, nebo vaši firmu kvalitní webové stránky postavené na redakčním systému wordpress, díky kterému budete mít možnost pohodlné správy obsahu vašeho webu. Můžete mít například web podobný tomu mému a nebo klidně jiný.  Kontaktujte mě pro více informací.

Fotografie a video

Dnešní svět si žádá kvalitní multimediální obsah. Ať už provozujete svůj web, nebo profil na sociálních sítích, bez kvalitních obrázků se zkrátka neobejdete. Fotografie a video svěřte mně. Zajistím kompletní produkci a postprodukci foto, nebo video materiálu.  Kontaktujte mě pro více informací.

Sociální sítě a internet

Nemáte čas, nebo zkušenosti se správou profilů na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích? Faktem je, že kdo dnes není na sociálních sítích, jako by neexistoval. Nepodceňujte tato média. Zajistím pro vás komplexní správu vašich profilů, kvalitní obsah a poutavý text. Kontaktujte mě pro více informací.

Kurzy a workshopy

Máte chuť dělat věci svépomocí, ale nevíte přesně jak na to? Připravím pro vás hromadné, nebo individuální kurzy fotografování a postprodukce v Adobe Lightroom, naučím vás stříhat videa ve Final Cut Pro X a výsledek exportovat a použít na vlastním webu, nebo jinde na internetu. A možností je více. Kontaktujte mě pro více informací.

Všechny služby které nabízím jsou zároveň mým koníčkem. Fotografování mě přivedlo k sociálním sítím, tvorbě webu, videa a grafiky. Vše spolu souvisí, tak jako celý online svět, který může být pro někoho velkou neznámou. Pokud vám mohu s něčím pomoci, napište mi.