Velice rád navazuji spolupráci a realizuji projekty s lidmi, kteří mají stejné vidění světa jako já. Mým klientem je člověk, který ocení kreativitu, osobitý styl, vysokou kvalitu a neformální, přátelský přístup. Vidíte to stejně? Chcete se mnou spolupracovat? Napište mi.

Co dělám?

Sociální sítě

Pomáhám najít způsoby, jak se neztratit na internetu a vyniknout mezi nekonečným množstvím obsahu na sociálních sítích. Vymýšlím strategie, jak být vidět za pomoci fotografie, videa a textu nejen na Facebooku a Instagramu.

Videomarketing

Video je v dnešní době jedním z nejsilnějších nástrojů digitálního marketingu. Pro klienty tvořím poutavá videa, které pomáhají  budovat image značkny, nebo firmy a přinášejí požadované výsledky a sledovanost. Nesnažím se konkurovat velkým televizním produkcím, ale zaměřuji se na menší kreativní formáty, jejichž výroba se obejde bez astronomických rozpočtů. Kvalitní kamera a svěží, moderní střih je samozřejmostí. U náročnějších projektů jsem schopen sestavit kompletní filmový štáb.

Fotografie

Ať už chcete prezentovat na sociálních sítích, nebo internetu cokoliv, bez kvalitních a zajímavých obrázků to nepůjde. Je důležité odlišit se. Ukázat obyčejné věci v jiném světle nebo perspektivě. Vždy hledám způsoby, jak diváka zaujmout tak, aby si moji fotografii zapamatoval.

Potřebujete další informace? Napište mi.