Svatební video | Svatební film

Svatební den, to jsou ty chvíle s vašimi nejbližšími, které si chcete navždy pamatovat nejen vy dva, ale zcela určitě celá vaše rodina. Vaše vzpomínky uchová krásný svatební film, který pro vás vytvoříme.

Kvalitní natočení, kreativní zpracování, filmový vzhled!

Svatební den natáčíme na dvě kamery, přičemž primární kamera zachycuje nejdůležitější a nejzajímavější okamžiky z celého svatebního dne a sbírá materiál pro váš svatební film. Výstupem je umělecký snímek v délce 5-10 minut. Celou atmosféru ve filmu umocňuje hudba a color grading (barevnost filmu). Tento film je o náladě a emocích. Sekundární kamera natáčí celý průběh vašeho svatebního dne, výstupem je téměř nesestříhané video v délce až několik hodin. Toto video má spíše dokumentární charakter. Celková cena za celý natáčecí den je 30.000 Kč (je též možná varianta pouze jedna kamera s výstupem svatební umělecký film za 24.000 Kč)

Svatební video jsem do nabídky služeb zařadil poprvé pro sezonu 2019, proto vám nabízím zaváděcí cenu, respektive slevu 5.000 Kč pro každého, kdo si zarezervuje termín a zaplatí zálohu do konce roku 2018. Termínů není mnoho, proto neváhejte s objednávkou.

Máte další dotazy, nebo chcete objednat natáčení?