Dalo by se napsat, vychytávka nejen pro fotografy. Tento tip bude užitečný pro každého kdo cestuje a vozí s sebou spoustu nabíječek, baterií, kabelů, redukcí a dalších drobností. Ženy mohou v klidu použít na drobnou kosmetiku.

DSC09029.JPG

Jednoho dne jsem si uvědomil, že pohyb po městě s velkým foto batohem není úplně pohodlný a zbytečně na zádech nosím váhu různých vycpávek, silných zipů a úchytek, které moc nevyužiji. Stačí mi lehký batoh, do kterého se vejde foťák, dva objektivy, složená odrazná deska a nějaké ty drobnosti. A to byl kámen úrazu. Když si pořídíte moderní batoh s nekompromisním designem, který já preferuji, nemůžete počítat s tím, že bude na 100% praktický. Jedna velká kapsa, jedna přihrádka na notebook, jedna kapsa na telefon. Výbava nic moc. Pokud v něm potřebujete nosit několik baterií, nabíječku, paměťové karty, kabely, filtry a další věci, které navíc potřebujete okamžitě najít a použít, když je potřebujete, musíte si svůj batůžek dovybavit 🙂

DSC09032.JPG

Pátral jsem pátral a nakonec jsem objevil perfektní a jednoduchý vynález. Cocoon Grid-it, zní jeho jméno. Jedná se o lehkou destičku, na které je upínací systém z gumových pásků, které tvoří mřížku na jedné straně a na straně druhé je kapsa na zip, která poslouží třeba jako pouzdro na doklady. Vše co do Grid-It připnete, to tam drží. Pokud něco hledáte, mřížku prostě vytáhnete celou z batohu a hned vidíte kde co je 🙂 Tento skvělý organizér se vyrábí ve velikosti S, M, L, XL. Bohužel se v našich končinách moc neprodává, ale bez problému pořídíte na aliexpress.com za cenu od 6 – 19 USD, dle vybrané velikosti.

Blíží se období dovolených a cestování, věřím že tahle vychytávka by se vám mohla hodit. Pokud znáte něco stejně užitečného, podělte se o nápad a napište mi do diskuze pod článkem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Napsat komentář