Další výborná promo akce od společnosti Saal Digital a další možnost si zdarma vyzkoušet jejich produkty. Po dokonalé fotoknize jsem využil nabídky a tentokrát “otestoval” foto obraz, konkrétně fotografii vytištěnou na plátno, které je natažené na dřevěný rám.

FC8F699D-4523-47BA-B759-EB67684666E9.jpg

Svůj obraz jsem celý nakonfiguroval v softwaru Saal Designer včetně online platby a za 4 dny ho kurýr dovezl. Nikde žádný problém, zásilka byla poctivě zabalena, takže se s obrazem opravdu po cestě nic nemohlo stát. Oproti konkurenci má zde Saal body navíc, za kvalitní zabalení.

Protože už jsem několik obrazů u jiných společností nechával vyrobit, byl jsem zvědavý, jak Saal Digital obstojí. Především mě zajímalo podání barev, jehož kvalita se u různých výrobců liší. Žádné nepříjemné překvapení se nekonalo, barvy jsou skvělé, přesně jako na monitoru. Obecně kvalitě tisku nemám co vytknout. Po mechanické stránce je zde také vše v pořádku. Rám je kvalitní, plátno přesně napnuté. Upřímně nemám co bych výrobku mohl vytknout. Snad jen absence montážního meteriálu, protože u konkurence jsem nějaký ten šroubek a držáček na stěnu dostal, ale to je drobnost.

8B043055-646D-46D3-A170-99FBC28E92C2.jpg

Můj oblíbený snímek z Barcelony již zdobí stěnu mého pracovního koutku. Děkuji společnosti Saal Digital za možnost vyzkoušet další jejich produkt a rozhodně jej můžu vřele doporučit.

IMG-0334.JPG
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Napsat komentář