Ceník služeb – video

Projekty, na kterých pracuji se velmi liší, ať už délkou natáčení, náročností postprodukce, potřebnou technikou, nebo požadavky klienta. Bez základních informací je proto těžké stanovit přesnou cenu. Uvedené částky prosím berte jako orientační, přesnou cenu vám rád sdělím na základě konkrétní poptávky.

Natáčení firemního videa:

Příklad 1: Menší firma potřebuje natočit firemní video s cílem zaujmout uchazeče o zaměstnání na trhu práce. Dle zadání se mají natáčet záběry z výroby a z kanceláří sídla společnosti. Klient se podílí na produkci, má svůj bodový scénář a své prostory pro natáčení. Takové video se zpravidla jeden den natáčí a jeden den stříhá. Cena se v tomto případě pohybuje od 25.0000 Kč do 35.000 Kč

Příklad 2: Výrobce oděvů potřebuje natočit reklamní video s cílem zvýšit povědomí o své značce na sociálních sítích. Klient se podílí na produkci, sám si zajistí herce a prostory pro natáčení. Toto video se natáčí cca 3-4 hodiny a přibližně stejnou dobu trvá střih. Konečná cena se pohybuje od 10.000 Kč do 15.000 Kč.

Příklad 3: Klient chce natočit reportáž z firemní akce. Natáčení je plánováno na 4 hodiny. Klient zaplatí 3.500 Kč za první hodinu a 2.500 Kč za každou další započatou hodinu. Střih videa je již v cenách zohledněn. Celková cena za čtyřhodinové natáčení v reportážním stylu a následné sestříhání do 2-5 minut je 9.500 Kč.

Pro přesné ceny mě prosím neváhejte kontaktovat.

Natáčení hudebních videoklipů:

Cena za natočení hudebního videoklipu závisí na mnoha faktorech. Náklady nelze bez předchozí konzultace odhadnout. Cenové rozpětí dle dosud realizovaných projektů je od 15.000 Kč do 35.000 Kč.

Pro přesné ceny mě prosím neváhejte kontaktovat.

Ostatní natáčení a samostatná postprodukce:

Práce kameramana včetně techniky: 3.500 Kč / 1. hodina, 2.500 Kč za každou další započatou hodinu

Samostatná postprodukce (střih, colorgrading, zvuk): 1.500 Kč / 1 hodina

Chcete poptat přesnou cenu za natočení vašeho videa? Napište mi.


To že jste člověk prokažte výběrem ikony Dům.