Videotvůrce, Kameraman, Fotograf

Videu a fotografii se věnuji již více než 15 let. Působím jako profesionální videotvůrce a fotograf na volné noze. Intenzivně se zajímám o moderní technologie, digitální marketing a sociální sítě. Mám rád dobrou hudbu všech možných žánrů a cestování. O všem, co mě baví, píšu pravidelně (snažím se) svůj Blog. Ačkoliv je pro mě video a fotografie prací, stále zůstává mým velkým koníčkem a proto neustále pracuji na své volné tvorbě, kterou prezentuji na Instagramu. Jsem přesvědčen, že člověk dokáže dobře dělat jen takovou práci, která ho baví a naplňuje.

Vybrané reference:

  • České Radiokomunikace a.s.
  • Utopy Fashion s.r.o.
  • Euro Jet Ltd.
  • PP 53, a.s.
  • RESTIA servis s.r.o.
  • Život90
  • TheGlitters.cz
  • MozartDinner.cz
  • Crest Communications a.s.
  • Live City s.r.o.
lukas bica

Nejnovější doporučení

Spolupráci s Lukášem mohu jen doporučit. Vše proběhlo dle domluvy a klient byl také spokojený. Lukáš je velice milý a ochotný. Nic nebyl problém.

Jana Okapalová
Crest Communication a.s.

Skvělá spolupráce, moc doporučuji. Lukáš nám fotil fotky na sociální sítě na místě eventu. Byl velmi ochotný a dodal velké množství opravdu skvělých fotek.

Eva Römerová
Mozart Dinner

Natáčení s p. Lukášem Bícou nás velice bavilo a jsem rád, že jsem se rozhodl právě pro něho. Nechtěli jsme velký štáb, který by nám vše organizoval a do všeho tlačil. Jsem rád, že jsme se i shodli na scénáři a výsledné video je velice povedené, proto bude spolupráce pokračovat i nadále. Doufáme, že ostatní promo, náborová a firemní videa budou stejně povedená. Abych to shrnul, mohu p. Bícu doporučit všem firmám, které uvažují o tom, že natočí promo video, které bude moderní, svěží a které je bude dobře reprezentovat.

Filip Kraic
HR specialist PP53, a.s.
Lukáše znám dlouho jako spolehlivého zaměstnance, a proto jsme ho ve firmě oslovili s nabídkou natočení zákaznických videí na strategickou konferenci. A nespletli jsme se! Skvělá volba! Videa byla naprosto bez chyby, skvěle sestříhaná a měla šmrnc! Lukáše mohu jen a jen doporučit! Je to profík, který ví, co dělá!
Vlasta Páchová
HR Business Partner, České Radiokomunikace a.s.
S Lukášem byla moc příjemná spolupráce. Ochotný přístup, perfektní editace videa, která vždy odrážela moje představy a návrhy. Doporučil bych ho všem, kteří chtějí kvalitní materiál na sociální sítě a web. Určitě ho budu kontaktovat i v budoucnu, snad bude mít čas.
Michael Kleinert
Život 90
S Lukášem je výborná spolupráce. Stačí mu okrajově říci, jakou má člověk představu, a on to zvládne na výbornou. Video, které stvořil je krásné a i hudbu perfektně trefil. Takže vřele doporučuji, radost spolupracovat.

Tomáš Pitter

provozovatel módního e-shopu s exkluzivním oblečením UtopyStore.cz
Mockrát děkuji za vše. Video se nám všem moc líbí, i panu řediteli 🙂

Kristýna Horáková

Euro Jet Intercontinental Ltd.
S Lukášem byla opravdu radost spolupracovat! Za objektivem je nepochybně jeden z nejprofesionálnějších fotografů, které jsem kdy poznala. Je velmi ochotný a z fotek, které mi udělal, jsem nadšená. Kdykoli jsem měla nějakou žádost či prosbu, vždy mi vyhověl a pomohl. Určitě jeho služeb znovu využiji a doporučuji to i ostatním!

Tess Lojkásková

tanečnice pořadu Tvoje tvář má známý hlas, TV Nova
Jsme rádi, že jsme si vybrali pro naše video a fotky z veletrhu právě Lukáše. Spolupráce byla perfektní. Rychlá komunikace i zhotovení. Z výsledku jsme nadšeni. Pro další focení a tvorbu videa máme jasno.

Martin Hampl

majitel firmy, výrobce luxusních parfémů
S Lukášem jsme spolupracovali několikrát a vždy to byla spolupráce na jedničku! Neuvěřitelně kvalitní a rychlé zpracování je u Lukáše standard. Fotografie a videa z jeho dílny měly na našich sociálních sítích vždy skvělou odezvu a perfektně se hodí i pro komerční prezentaci naší firmy. Lukáše bychom rozhodně každému doporučili a velice rádi s ním budeme v budoucnu spolupracovat znovu.

The Glitters

internetový obchod s kosmetikou
S Lukem se fotí skvěle! Má hlavně cit pro fotku, což je u fotografa důležité. Je profesionální, přátelský a na nic si nehraje. Děkuji za příjemné focení! 🙂

Magdalena Kosorinová

modelka
Lukáš je skromný profík, o kterém během focení momentek nevíte. Dokonce i mého muže jeho uvolněný přístup donutil tvářit se přirozeně 😀 Moc jsme si to užili, děkujeme!

Barbora Svrčinová

Bára z Nikolajky, Ilustrátorka

Lukáš Bíca, Koněvova 2455/239, Praha 3, IČ: 07373805, zapsán v živnostenském rejstříku, neplátce DPH