Ahoj, jsem Lukáš!

Videu a fotografii se věnuji již více než 15 let. Působím jako profesionální kameraman, tvůrce videí a fotograf. Intenzivně se zajímám o technologie, hlavně v oblasti audiovizuálních médií. Mám rád dobrou hudbu všech možných žánrů a cestování. Ačkoliv je pro mě video a fotografie prací, stále zůstává mým velkým koníčkem. Jsem přesvědčen, že člověk dokáže dobře dělat jen takovou práci, která ho baví a naplňuje.

Vybrané reference:

  • České Radiokomunikace a.s.
  • Utopy Fashion s.r.o.
  • Euro Jet Ltd.
  • PP 53, a.s.
  • RESTIA servis s.r.o.
  • Život90
  • TheGlitters.cz
  • MozartDinner.cz
  • Crest Communications a.s.
  • Live City s.r.o.
Svatební kameraman a svatební video

Nejnovější doporučení

Lukáše doporučujeme všemi deseti. Už když jsme viděli jeho portfolio, tak jsme byli přesvědčení, že jsme zvolili správně a po svatbě se to i potvrdilo. Krátký videoklip si pouštíme pořád dokola a dojal nejednoho člena rodiny a dlouhé video krásné zachycuje všechny důležité okamžiky, co se do klipu nevešly. Zároveň nás potěšila rychlost zaslání videa a skvělá komunikace. Děkujeme!
Jana Vítová
Pan Lukáš je úžasný kameraman, komunikace s ním byla rychlá a příjemná. Rozhodli jsme se věřit jeho “profesionálnímu oku”, takže jsme celý svatební den nechali v jeho režii a z videa, které do pár dnů dodal, nám spadla brada. Jsme nadšení a všichni ho chválí! Můžeme jen a jen doporučit a když budeme v budoucnu někdy potřebovat natočit kvalitní videozáznam, víme, na koho se obrátit. Moc děkujeme za spolupráci a za krásné uchování vzpomínek! 🙂 N&P
Natálie Machalíková
Lukáš je absolutní profesionál ve svém oboru a především je to úžasný člověk 🙂 Svatební den jsme s ním strávili v pohodě a klidu. Z videa máme ohromnou radost, je absolutně perfektní. Podařilo se mu krásně zachytil všechny důležité části dne. Musíme si ho pouštět furt dokolečka. Určitě budeme Lukáše doporučovat všem budoucím snoubencům. Lukáš zvládl video sestříhat v rekordním časem. My ještě nezvládli dovybavit všechny krabice ze svatby a video už je hotové. Nedokážu si představit jak to stihl ale je to skvělé. Ještě jednou mu chceme poděkovat za úžasný den jehož byl součástí 🙂  Bylo to prostě super!
Anna Marie Zrůst
Lukáš nám připravil krásné svatební video, na kterém zachytil všechny důležité okamžiky. Byla s ním snadná domluva a během natáčení byl naprosto profesionální. Jsme nadšení. Lukáše vřele doporučujeme.
Tomáš Duchek
Video z naší veselky bylo skvělé, rychle hotové a profesionální. S prací Lukáše jsme byli moc spokojení, vše proběhlo jak má a naší “veselku” zachytil tak, jak jsme chtěli. Děkujeme.
Tereza Kmochová
Spolupráci s Lukášem mohu jen doporučit. Vše proběhlo dle domluvy a klient byl také spokojený. Lukáš je velice milý a ochotný. Nic nebyl problém.
Jana Okapalová
Crest Communication a.s.
Skvělá spolupráce, moc doporučuji. Lukáš nám fotil fotky na sociální sítě na místě eventu. Byl velmi ochotný a dodal velké množství opravdu skvělých fotek.
Eva Römerová
Mozart Dinner
Natáčení s p. Lukášem Bícou nás velice bavilo a jsem rád, že jsem se rozhodl právě pro něho. Nechtěli jsme velký štáb, který by nám vše organizoval a do všeho tlačil. Jsem rád, že jsme se i shodli na scénáři a výsledné video je velice povedené, proto bude spolupráce pokračovat i nadále. Doufáme, že ostatní promo, náborová a firemní videa budou stejně povedená. Abych to shrnul, mohu p. Bícu doporučit všem firmám, které uvažují o tom, že natočí promo video, které bude moderní, svěží a které je bude dobře reprezentovat.
Filip Kraic
HR specialist PP53, a.s.
Lukáše znám dlouho jako spolehlivého zaměstnance, a proto jsme ho ve firmě oslovili s nabídkou natočení zákaznických videí na strategickou konferenci. A nespletli jsme se! Skvělá volba! Videa byla naprosto bez chyby, skvěle sestříhaná a měla šmrnc! Lukáše mohu jen a jen doporučit! Je to profík, který ví, co dělá!
Vlasta Páchová
HR Business Partner, České Radiokomunikace a.s.
S Lukášem byla moc příjemná spolupráce. Ochotný přístup, perfektní editace videa, která vždy odrážela moje představy a návrhy. Doporučil bych ho všem, kteří chtějí kvalitní materiál na sociální sítě a web. Určitě ho budu kontaktovat i v budoucnu, snad bude mít čas.
Michael Kleinert
Život 90
S Lukášem je výborná spolupráce. Stačí mu okrajově říci, jakou má člověk představu, a on to zvládne na výbornou. Video, které stvořil je krásné a i hudbu perfektně trefil. Takže vřele doporučuji, radost spolupracovat.

Tomáš Pitter

provozovatel módního e-shopu s exkluzivním oblečením UtopyStore.cz
S Lukášem byla opravdu radost spolupracovat! Za objektivem je nepochybně jeden z nejprofesionálnějších fotografů, které jsem kdy poznala. Je velmi ochotný a z fotek, které mi udělal, jsem nadšená. Kdykoli jsem měla nějakou žádost či prosbu, vždy mi vyhověl a pomohl. Určitě jeho služeb znovu využiji a doporučuji to i ostatním!

Tess Lojkásková

tanečnice pořadu Tvoje tvář má známý hlas, TV Nova
Jsme rádi, že jsme si vybrali pro naše video a fotky z veletrhu právě Lukáše. Spolupráce byla perfektní. Rychlá komunikace i zhotovení. Z výsledku jsme nadšeni. Pro další focení a tvorbu videa máme jasno.

Martin Hampl

majitel firmy, výrobce luxusních parfémů
S Lukášem jsme spolupracovali několikrát a vždy to byla spolupráce na jedničku! Neuvěřitelně kvalitní a rychlé zpracování je u Lukáše standard. Fotografie a videa z jeho dílny měly na našich sociálních sítích vždy skvělou odezvu a perfektně se hodí i pro komerční prezentaci naší firmy. Lukáše bychom rozhodně každému doporučili a velice rádi s ním budeme v budoucnu spolupracovat znovu.

The Glitters

internetový obchod s kosmetikou
Lukáš je skromný profík, o kterém během focení momentek nevíte. Dokonce i mého muže jeho uvolněný přístup donutil tvářit se přirozeně 😀 Moc jsme si to užili, děkujeme!

Barbora Svrčinová

Bára z Nikolajky, Ilustrátorka