Čeká vás velký den – vaše svatba a hledáte fotografa nebo kameramana, který neobyčejně zachytí všechny důležité a třeba i vtipné okamžiky? Jsem vám k dispozici. Kvůli zachování vysoké kvality služby vždy nabízím jen samotné fotografování, nebo samotné natáčení svatebního videa. Můžete si vybrat, jaká forma vzpomínek je vám bližší. Fotografuji a natáčím svatby po celé České Republice. Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Liberec a další.

Svatby nejsou jedna jako druhá, některé jsou krátké, jiné dlouhé, mohou být blízko, ale také daleko. Napište mi vaši představu a požadavky.

Svatební  focení: V případě, že si mě vyberete za svatebního fotografa, budu po celou dobu dokumentovat atmosféru svatebního dne, emoce vaše a vašich blízkých, vznikne tedy mnoho jedinečných momentek, které vás vtáhnou do děje i po letech. Kromě toho spolu nafotíme krásné aranžované svatební portréty, na kterých vám to bude zaručeně slušet. Výsledné fotografie vám předám v digitální podobě a počtu 200 – 500 kusů, případně se můžeme dohodnout na vytvoření krásné foto knihy, foto obrazu, nebo tisku vybraných fotografií. Dávám přednost svatbám, kde mohu fotit průběh celého dne, ale chápu, že občas je svatba kratší a menší. Bude mi ctí fotit váš velký den. Ceny které zde uvádím jsou pouze orientační, vždy záleží především na délce fotografování a také na tom, kam za vámi pojedu. Přesnou cenu vám rád sdělím, když mi napíšete něco málo o vaší svatbě.

od 9.000 Kč


Svatební film (video): Možná již svého vysněného svatebního fotografa máte, nebo prostě dáváte přednost pohyblivým obrázkům. V každém případě vám mohu nabídnout svatební film z mojí dílny, tedy krásné svatební video, které budete moct sdílet s přáteli. Jako svatební kameraman budu natáčet záběry z průběhu svatebního dne, které následně sestříhám do 10 – 15 minut dlouhého svatebního filmu. Celý proces natáčení a postprodukce stavím na tzv. “filmovém vzhledu”,  který společně s vhodnou hudbou zajistí, že vaše video bude opravdu famózní. Při natáčení svateb používám stejnou technologii, jako u náročné reklamní tvorby. Budu rád, pokud vám jako svatební kameraman budu moct vytvořit video, které vás dojme k slzám. Ceny které zde uvádím jsou pouze orientační, vždy záleží především na délce natáčení a také na tom, kam za vámi pojedu. Přesnou cenu vám rád sdělím, když mi napíšete něco málo o vaší svatbě.

od 12.000 Kč

A jak to vidí klienti?

Lukáše jsem objednala na svatbu svého bratra a fotky včetně krásného foto obrazu jsem věnovala novomanželům jako svatební dar. Celá rodina je z fotek od Lukáše nadšena, dokonale zachytil všechny momenty svatby, je vidět, že má cit a dobré oko 🙂

Míša

Svatební fotograf
Lukáš je velký profesionál a velice příjemný člověk. Fotky jsou nádherné, doslova nám vyrazily dech. Rozhodně vřele doporučuji jeho schopnosti nejen pro svatební fotografie. Ještě jednou moc děkujeme.

Martina a Michal

Hledali jsme svatebního fotografa, který bude originální a něčím nás zaujme. Po dlouhém hledání nám byl od přátel doporučen právě Lukáš. Jeho styl nás dostal, fotky mají krásnou atmosféru, jsou nenucené, přirozené a dokonce se líbíme sami sobě. Lukáš předčil naše poměrně náročná očekávání. Děkujeme za fotky a za ochotu.

Zoe a Brian

Chcete si rezervovat termín, nebo se na něco zeptat?


To že jste člověk prokažte výběrem ikony Hvězdičku.